Profesjonalne wyposażenie gastronomii w produkty Robot Coupe

Gastronomia to nie tylko szeroko rozumiane pojęcie działalności gospodarczej obejmującej prowadzenie lokali typu restauracje, kawiarnie czy bary, ale to również rozległa wiedza na temat produktów spożywczych, zawartych w nich wartości odżywczych oraz tradycji kulinarnych.

Urządzenia przydatne w kuchni

Przyrządzanie potraw pochłania czas i energię – wiele przepisów na wykwintne dania wymaga dokładnego odmierzania porcji składników, odpowiedniej konsystencji, wielkości krojonych plastrów produktów, miksowania, a także rozdzielania soku od pulpy w przypadku warzyw i owoców. Do tego typu czynności niezbędne są profesjonalne urządzenia gastronomiczne, które zaoszczędzą czas potrzebny na rozdrobnienie produktów, a także zrobią to bardzo efektownie.

Jakość i wytrzymałość

Przygotowana przez nasz sklep internetowy oferta profesjonalnego sprzętu gastronomicznego obejmuje wysokiej klasy urządzenia marki Robot Coupe. Sprzęt wykonany jest z najwyższej jakości stali nierdzewnej oraz odpornego na czynniki zewnętrzne i kontakt z różnymi substancjami tworzywa sztucznego. Wszystkie urządzenia są przystosowane do pracy z dużą ilością składników, nadają się więc do lokali lub kuchni przygotowujących żywność dla szerokiego grona konsumentów. Najczęściej tego typu urządzenia znaleźć można w restauracjach, stołówkach, kawiarniach oraz innych lokalach żywienia zbiorowego.

Sprzęt gastronomiczny w zależności od potrzeb

Nasza bogata oferta obejmuje urządzenia do gastronomii marki Robot Coupe, typu: wyciskarki do owoców i warzyw, miksery ręczne, miksery wielozadaniowe, szatkownice do warzyw i owoców, blendery, a także dodatkowe akcesoria w postaci trzepaczek do ubijania oraz noży, tarczy tnących, ścierających i rozdrabniających do wielofunkcyjnych mikserów i szatkownic. W naszej wyjątkowej ofercie posiadamy także dodatkowe, profesjonalne akcesoria gastronomiczne, jakimi są: pojemniki ze stali nierdzewnej – znakomicie nadające się do gromadzenia i przechowywania rozdrobnionych produktów. Pojemniki występują w różnych wielkościach i mogą być używane zarówno do zimnych, jak i gorących potraw.

Gwarancja bezpieczeństwa

Każde urządzenie marki Robot Coupe oraz jego akcesorium, zaopatrzone jest w dokładną specyfikację techniczną oraz certyfikat jakości, będące gwarancją wysokiej jakości i przydatności do kontaktu z żywnością. Dzięki tym urządzeniom, a także ich wielozadaniowości, każde danie zostanie szybko i profesjonalnie przygotowane.

Robot Coupe

  • -10%
  • -10%
Urządzenie wielofunkcyjny gastronomiczny Robot Cook Urządzenie wielofunkcyjny gastronomiczny Robot Cook | Robot Coupe 483030
Producent: Robot Coupe
Cena: 15 481,40 zł (netto: 12 586,50 zł )
szt.
zobacz więcej
  • -10%
  • -10%
Profesjonalny mikser ręczny MP 800 Turbo 1 kW Profesjonalny mikser ręczny MP 800 Turbo 1 kW | Robot Coupe 711800
Producent: Robot Coupe
Cena: 7 018,38 zł (netto: 5 706,00 zł )
szt.
zobacz więcej
  • -10%
Gastronomiczny mikser R4 400V 900W 1500/3000 obr/min Gastronomiczny mikser R4 400V 900W 1500/3000 obr/min | Robot Coupe 712040
Producent: Robot Coupe
Cena: 9 392,90 zł (netto: 7 636,50 zł )
szt.
zobacz więcej
  • -10%
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl