Filtry
Producent
Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Promocja

Uniwersalne gastronomiczne pojemniki i kosze na odpady 

Lokale gastronomiczne powinny stanowić miejsce, w którym szczególnie dba się o zachowanie poziomu higieny. Właściciele restauracji i pubów mogą tutaj zamówić praktyczne pojemniki na śmieci renomowanych marek takich jak Bartscher czy HENDI i Stalgast. Duża pojemność koszy z pewnością pomoże w praktyczny sposób przechowywać odpady powstałe w czasie przygotowania potraw.

W zależności od potrzeb, do restauracji można zamówić zarówno mniejsze - 40 lub 60 l kosze, jak i znacznie większe pojemniki umożliwiające przechowanie nawet powyżej stu litrów odpadów. Pojemniki na śmieci posiadają ergonomiczne uchwyty pozwalające na komfortowe przemieszczanie pełnych koszy. Dzięki wytrzymałej konstrukcji kosze na śmieci pomieszczą duże ilości odpadów. Dodatkowo dopasowane szczelne pokrywy pozwalają całkowicie odizolować zapachy i unieszkodliwić odpady.

Na stronie można również zamówić wydajne gastronomiczne pojemniki na odpady o walcowym kształcie. Ze względu na zastosowanie srebrnego pokrycia produktu oraz dopasowania odpowiedniej wielkości wlotu kosza daje on świetny wizualny efekt. Tego typu pojemniki znajdą zastosowanie na salach restauracyjnych, dodatkowo odpowiednia pojemność pozwoli na składowanie większej ilości odpadów. Uniwersalny pojemnik na odpadki ma przy tym ergonomiczny wygląd i może być ustawiony nawet w pomieszczeniach dla gości o niewielkich rozmiarach. Dzięki zastosowaniu metalu kosz cechuje się nie tylko wysokimi parametrami wytrzymałościowymi, lecz również świetnie izoluje odpady i nie powoduje przedostawania się na zewnątrz przykrych zapachów. Dostępne są również specjalne kosze na śmieci z popielniczką, które będą stanowić świetne zaopatrzenie palarni restauracyjnych.

Dodatkowo można zamówić podstawki pod kosze na śmieci wzbogacone o poręczne systemy przewozu na kółkach. Kosze na śmieci dla gastronomii o dużej pojemności często są ciężkie, dodatkowe podstawki będą więc bardzo pomocne podczas ich przewozu i segregacji odpadów. Średnicę takich elementów łatwo można dopasować do gabarytów pojemnika na śmieci, dodatkowo ich cena jest bardzo korzystna.

Pojemniki na odpady

Pojemnik na odpady, V 60 l Pojemnik na odpady, V 60 l | Stalgast 067060
Producent: Stalgast
Cena: 258,24 zł 277,98 zł (netto: 209,95 zł 226,00 zł )
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • -7%
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl