Gastronomiczne porcjonery i gałkownice do lodów i puree

Lody to prawdziwy rarytas, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Uwielbiane zwłaszcza w sezonie letnim, ponieważ można się nimi ochłodzić i delektować różnymi, nawet bardzo wyszukanymi smakami. Dostępne zazwyczaj w rożku lub w gałkach są szczególnie pożądane na wakacjach. Lodziarnie w tym czasie przeżywają prawdziwe oblężenie, dlatego powinny zaopatrzyć się w specjalny sprzęt, taki jak profesjonalna gałkownica do lodów dla gastronomii. Dzięki ich wykorzystaniu lokale będą mogły szybko i sprawnie obsłużyć dużą liczbę klientów i gości.

W ofercie naszego sklepu znajdują się gałkownice do lodów, które różnią się pojemnością, kształtem i średnicą. Dysponujemy bardzo wieloma modelami, które wykonane są bardzo starannie i estetycznie. To produkty solidne, które charakteryzują się wysokim stopniem funkcjonalności. Ich ergonomiczny i łatwo dopasowujący się do chwytu kształt, umożliwia szybkie i sprawne nałożenie pożądanych porcji lodów. Oferowane modele wykonane są z przyjaznej dla gastronomii stali nierdzewnej,. Prezentowane modele wyposażone są w różnego rodzaju rączki, które mogą być wykonane z nylonu wzmocnionego włóknem szklanym czy z tworzywa.

Takie akcesoria są także wykorzystywane do porcjowania ziemniaków puree, ponieważ dzięki praktycznej gałce można sprawnie i fachowo obsługiwać gości podczas obiadu.

Porcjoner do lodów i puree to produkt bardzo dobrej jakości, czego gwarancją są znane i cenione marki, produkujące niezawodny i funkcjonalny sprzęt gastronomiczny. Dobra jakość i niska cena to okazja, którą warto wykorzystać. 

Porcjonery, gałkownice do lodów

Porcjoner do lodów 1/36 Porcjoner do lodów 1/36 | Stalgast 532360
Producent: Stalgast
Cena: 214,02 zł (netto: 174,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Porcjoner do lodów 1/40 Porcjoner do lodów 1/40 | Stalgast 532400
Producent: Stalgast
Cena: 214,02 zł (netto: 174,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Porcjoner Stoeckel ceramiczny 1/20l Porcjoner Stoeckel ceramiczny 1/20l | Hendi 755686
Producent: Hendi
Cena: 287,82 zł (netto: 234,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Porcjoner Stoeckel ceramiczny 1/30l Porcjoner Stoeckel ceramiczny 1/30l | Hendi 755693
Producent: Hendi
Cena: 287,82 zł (netto: 234,00 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl