Maszyny do lodów

Maszyna do lodów włoskich RQ16E | 6l Maszyna do lodów włoskich RQ16E | 6l | Resto Quality RQ16E
Producent: Resto Quality
Cena: 7 163,52 zł 8 954,40 zł (netto: 5 824,00 zł 7 280,00 zł )
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • -20%

Maszyny do lodów włoskich i nie tylko

Decydując się na produkcję i sprzedaż lodów, powinieneś liczyć się z koniecznością zainwestowania w profesjonalne urządzenia, które usprawnią i przyspieszą cały proces z tym związany. Oferta naszego sklepu pozwala zadbać o niezbędny sprzęt dla różnych form działalności, który doskonale sprawdzi się w każdych, nawet tych najbardziej wymagających warunkach. Nic w tym dziwnego, ponieważ od lat dostarczamy sprawdzone, wydajne i niezawodne maszyny do lodów, które pozwolą na rozpoczęcie sprzedaży bardzo lubianych zarówno przez dzieci, jak i dorosłych smakołyków. Poprzez współpracę ze znanymi i cenionymi producentami takimi jak np. Resto Quality, dostarczamy skuteczne rozwiązania pozwalające nie tylko na rozpoczęcie, ale co ważniejsze umożliwiające również rozwinięcie działalności.

Podejmując decyzję dotyczącą zakupu takiego sprzętu jak maszyna do lodów, przede wszystkim należy kierować się dobrymi parametrami technicznymi oraz indywidualnymi potrzebami danego lokalu. Niemniej jednak nie wolno zapominać, aby było to urządzenie o nowoczesnym systemie wentylacji, ponieważ w ten sposób zadbamy o skuteczne chłodzenie, co z kolei pozwala zapewnić odpowiednie warunki dla jego działania i to niezależnie od temperatury na zewnątrz, również w okresie największych upałów. I taki właśnie bezawaryjny i wydajnie działający przez dłuższy czas sprzęt pozostający w ciągłym użytku mogą Państwo znaleźć w naszym asortymencie.

Profesjonalna maszyna do lodów włoskich lub tradycyjnych pozwala na przygotowanie lodów o idealnej konsystencji, które będą doskonale zamrożone oraz kremowe w smaku. Świeżo przygotowane i podane słodkie przekąski, będące sposobem na ochłodę w upalne dni dla wielu osób od lat stanowią jeden ze smaczniejszych smakołyków, po które warto sięgnąć nie tylko, gdy za oknem możemy zobaczyć letnie, wakacyjne słońce. Ponadto maszyny do lodów, które znajdziemy m.in. w cukierniach, kawiarniach, restauracjach, a nawet na stoiskach znajdujących się na świeżym powietrzu, pozwalają m.in. na:

  • przygotowanie lodów w różnej postaci,
  • odpowiednie przechowywanie i schłodzenie mieszanek do lodów,
  • łatwą i wygodną aplikację na wafelka lub w inny, wybrany przez klienta sposób np. do pojemniczka,
  • możliwość produkcji nawet kilkuset porcji lodów na godzinę.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl