Filtry
Producent
Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Promocja

Lampy owadobójcze / lampy na owady

Praca w kuchni hotelowej, restauracyjnej czy na hali, gdzie produkuje się żywność, wymaga zadbania o odpowiednie standardy nie tylko jakościowe, ale i higieniczne. Przygotowywanie posiłków powinno się odbywać w bezpiecznych dla zdrowia warunkach. Aby zapewnić czystość i wysoki poziom higieny przygotowywanym czy przetwarzanym potrawom, zaplecza kuchenne powinny zaopatrzyć się w lampy na owady. To doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie ma się kontakt z żywnością. Dzięki takim urządzeniom eliminujemy z otoczenia różne insekty, mogące przenosić groźne dla zdrowia drobnoustroje chorobotwórcze.

W tej kategorii znajdują się doskonałej jakości lampy owadobójcze do gastronomii, które są niezwykle skuteczne w pozbywaniu się much, komarów i innych owadów z pomieszczeń kuchennych. W naszej ofercie znajdują się urządzenia marki Hendi i Stalgast, którzy proponują wiele różnorodnych modeli, bardzo funkcjonalnych i efektywnych w zwalczaniu niechcianych owadów. Oferujemy lampy, które wyposażone są w świetlówkę, która wabi owady i taśmę klejącą, do której przyklejają się insekty.

Na uwagę zasługują lampy owadobójcze do gastronomii z praktycznym uchwytem łańcuszkowym, które wyposażone są w dwie świetlówki, siatkę porażającą o wysokim napięciu i tackę, na którą spadają porażone owady. Lampy owadobójcze do restauracji można powiesić na ścianie, postawić w dowolnym miejscu lub — jak w przypadku marki Bartscher — podwiesić je u sufitu.

Wszystkie oferowane urządzenia cechują się wysokim poziomem skuteczności w zwalczaniu różnego rodzaju owadów latających. To produkty ekonomiczne i wydajne, które są energooszczędne. Można je stosować — w zależności od modelu — wewnątrz lub zewnątrz budynków. Ponadto takie urządzenia są wygodne w utrzymaniu czystości i komfortowe w użytkowaniu. Pracują cicho, wydajnie i cechują się wysokim poziomem estetyki.

Lampa owadobójcza idealnie spełnia swoje zadanie, ponieważ doskonale chroni pomieszczenia i zapewnia właściwą ochronę przed niebezpiecznymi dla zdrowia owadami i insektami.

Lampy owadobójcze

Gastronomiczna lampa owadobójcza z wentylatorem, Zewnętrzna, wodooporna, P 0.04 kW Gastronomiczna lampa owadobójcza z wentylatorem, Zewnętrzna, wodooporna, P 0.04 kW | Stalgast 692265
Producent: Stalgast
Cena: 341,31 zł 421,89 zł (netto: 277,49 zł 343,00 zł )
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • -19%
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl