Filtry

Promocja

Barowe korkociągi i otwieracze gastronomiczne

Wyposażenie baru i restauracji to cała gama najróżniejszych urządzeń i akcesoriów, które mają na celu ułatwienie pracy personelu oraz szybką, miłą i fachową obsługę gości. Pośród wielu różnych przyrządów, używanych w restauracjach, barach i pubach znajdują się korkociągi i otwieracze gastronomiczne. Takie profesjonalne akcesoria barmańskie służą do sprawnego otwierania butelki z piwem, winem lub innym alkoholem, co przedkłada się na wysoką jakość świadczonych usług.

W asortymencie naszego sklepie znajdują się znakomitej jakości akcesoria, takie jak profesjonalny otwieracz do butelek i korkociąg barmański. Proponujemy duży wybór otwieraczy, które mogą być wyposażone w dodatkowy, praktyczny osprzęt, taki jak nóż, obcinarka do folii czy specjalna spirala do wyciągania korków, zarówno krótkich, jak i długich. Otwieracze do butelek to różne modele, pośród których znajdują się egzemplarze z antypoślizgową rękojeścią i otworem do zawieszania, a także do montowania na ścianie z łatwo wyjmowanym pojemnikiem, ułatwiającym opróżnianie kapsli.

Proponujemy także praktyczne korkociągi, które są na wyposażeniu, wielofunkcyjnych otwieraczy do butelek. Możesz nimi otworzyć każdą butelkę wina w sposób wygodny i prosty, dzięki czemu zaoszczędzisz na czasie i profesjonalnie i z uśmiechem obsłużysz klienta czy gościa hotelowego. W naszej ofercie otwieraczy znajdziesz także funkcjonalne narzędzie do otwierania konserw.

Polecamy korkociągi i otwieracze dla wszystkich barmanów i kelnerów, którzy cenią sobie prawną i wydajną pracę.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl