Stalki i ostrzałki do noży dla gastronomii

Każdy profesjonalny kucharz zanim przystąpi do wykonywania swoich czynności zawodowych, musi przygotować sobie wygodne miejsce pracy i rozpatrzyć się czy ma odpowiednio przygotowane narzędzia i akcesoria, którymi będzie się posługiwał. Podstawą jego pracy jest nóż, dlatego powinien on być w doskonałym stanie, tak by zapewnił wydajną i bezawaryjną pracę. Codzienne krojenie różnych składników, takich jak mięsa, owoce, warzywa i innych artykułów spożywczych, niejednokrotnie twardych, wymaga nieodzownie działającego noża. Dlatego na wyposażeniu każdego zaplecza kuchennego powinny znajdować się stalki i ostrzałki gastronomiczne.

Profesjonalna ostrzałka do noży to produkt, który można zakupić w naszym sklepie gastronomicznym Gastroplaneta. W naszej ofercie znajdują się nie tylko akcesoria kuchenne i barowe, ale także wysokiej klasy urządzenia gastronomiczne i meble ze stali nierdzewnej. Proponujemy stalki i ostrzałki do noży w różnych wariantach: ręczne na długim ostrzu, wykonanym ze stali chromowo-molibdenowej i o antypoślizgowej rękojeści, wyprodukowane ze stali nierdzewnej, odpornej na korozję z bezpiecznie wyprofilowanym uchwytem czy profesjonalne ostrzałki diamentowe, wykonane z wysokogatunkowej stali węglowej lub kutego węgla stalowego, a także w innych, wygodnych i ergonomicznych kształtach, które zapewniają wysoki komfort bezpieczeństwa i użytkowania.

Elektryczna ostrzałka do noży jest bardzo ekonomiczna i prosta w obsłudze. Diamentowy kamień ostrzący gwarantuje bardzo wysoką jakość ostrzenia, a specjalna obudowa zapewnia bezpieczne użytkowanie. Modele, przeznaczone do sklepów mają zastosowanie do ostrzy gładkich, zaokrąglonych i ze szlifem falistym.

Stalka do noży - w zależności od modelu - jest wykorzystywana do ostrzenia różnych typów noży, w tym ceramicznych, ząbkowanych, a nawet do ostrzenia nożyczek. Producenci oferowanych narzędzi do ostrzeżenia - Stalgast, Sanelli i Hendi to liderzy w branży wytwarzania urządzeń i akcesoriów gastronomicznych, których cechują najwyższe, światowe standardy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl