Salon ekspozycyjny
Salon ekspozycyjny

Gastroplaneta
05-077 Warszawa, Trakt Brzeski 58 
NIP: 8221515623

O firmie

Gastroplanetę tworzy grupa pasjonatów z wieloletnim doświadczeniem w branży: profesjonalne wyposażenie gastronomii. Dzięki ofercie internetowej docieramy do szerokiego grona odbiorców, zarówno w całej Polsce, jak i zagranicą. Naszym celem jest stworzenie sklepu przyjaznego dla użytkownika. Gastroplaneta to innowacyjny sklep, w którym poza standardowym opisem producentów dostępnym wszędzie w internecie, otrzymacie dodatkowe informacje ułatwiające wybór konkretnego sprzętu oraz doradztwo w formie komentarza specjalisty.

Sklep Gastroplaneta to nowoczesne narzędzie, które pozwoli Ci oszczędzić pieniądze. Dzięki niskim cenom masz pewność, że nie przepłacasz, a zakupu dokonujesz w zaufanej firmie, która zapewni Ci gwarancję, opiekę posprzedażową, części i zaplecze serwisowe. Priorytetem Gastroplaneta jest bezpieczeństwo zakupu dla Ciebie. Nasz zespół tworzą kompetentni specjaliści, którzy dzięki swojemu doświadczaniu zapewniają fachowe wsparcie i dobór urządzeń oraz pomoc przy leasingowaniu sprzętu i pozyskiwaniu funduszów z dotacji.

Oferta sklepu Gastroplaneta jest stale poszerzana o nowy asortyment renomowanych polskich i zagranicznych producentów. Naszym celem jest uwzględnienie w swojej ofercie wszystkich produktów potrzebnych w branży gastronomicznej, aby wszystko co potrzebujesz miał na wyciągnięcie ręki.

Swoją ofertę kierujemy wyłącznie dla profesjonalistów: firm i placówek budżetowych. Nie prowadzimy sprzedaży dla klientów domowych, sprzedaż wyłącznie na fakturę VAT.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl