Salon ekspozycyjny
Salon ekspozycyjny

Gastroplaneta
05-077 Warszawa, Trakt Brzeski 58 
NIP: 8221515623

O firmie

Gastroplaneta - kim jesteśmy?

Gastroplanetę tworzy grupa pasjonatów z wieloletnim doświadczeniem w branży: profesjonalne wyposażenie gastronomii. Dzięki ofercie internetowej docieramy do szerokiego grona odbiorców, zarówno w całej Polsce, jak i zagranicą. Naszym celem jest stworzenie sklepu przyjaznego dla użytkownika. Gastroplaneta to innowacyjny sklep, w którym poza standardowym opisem producentów dostępnym wszędzie w internecie, otrzymacie dodatkowe informacje ułatwiające wybór konkretnego sprzętu oraz doradztwo w formie komentarza specjalisty.

Zasób wiedzy z zakresu funkcjonowania sprzętu gastronomicznego i jego obsługi jest niezbędny, jeśli chcemy, aby urządzenia spełniały swoją funkcję w stu procentach i aby nieumiejętna ingerencja nie doprowadziła do ich przedwczesnego zużycia. Jako specjaliści dzielimy się doświadczeniem z klientem, zwracając uwagę na fundamentalne aspekty pracy zakupionych od nas produktów. Doradzamy w kwestii doboru akcesoriów, wyjaśniamy różnice pomiędzy poszczególnymi modelami, zwracamy uwagę na mocne i słabe strony określonych producentów, a w przypadku problemów z dostępnością oferujemy zamienniki o zbliżonych parametrach.

Gastroplaneta - profesjonalne wyposażenie gastronomii i sklepów

Sklep Gastroplaneta to nowoczesne narzędzie, które pozwoli Ci oszczędzić pieniądze. Dzięki niskim cenom masz pewność, że nie przepłacasz, a zakupu dokonujesz w zaufanej firmie, która zapewni Ci gwarancję, opiekę posprzedażową, części i zaplecze serwisowe. Priorytetem marki Gastroplaneta jest bezpieczeństwo zakupu dla Ciebie. Nasz zespół tworzą kompetentni specjaliści, którzy dzięki swojemu doświadczaniu zapewniają fachowe wsparcie i dobór urządzeń oraz pomoc przy leasingowaniu sprzętu i pozyskiwaniu funduszów z dotacji.

Pełnionych przez nas obowiązków nie traktujemy w charakterze pracy – jesteśmy częścią branży gastronomicznej, przez co zawsze staramy się rozwiewać wszelkie wątpliwości, a w tych działaniach cechuje nas silne zaangażowanie i troska o klienta. Pełne zaspokojenie oczekiwań kupujących pozwala uniknąć nieprzyjemności i kłopotów związanych z serwisowaniem i ewentualnym zwrotem towaru. Takie działania pochłaniają cenny czas klienta oraz wymuszają podjęcie szeregu czynności, które ograniczają naszą aktywność na innych polach – dokładamy zatem wszelkich starań, aby transakcja była zadowalająca dla obydwu stron.

Oferta sklepu Gastroplaneta jest stale poszerzana o nowy asortyment renomowanych polskich i zagranicznych producentów. Naszym celem jest uwzględnienie w swojej ofercie wszystkich produktów potrzebnych w branży gastronomicznej, aby wszystko co potrzebujesz było na wyciągnięcie ręki. Na stronie internetowej, którą prowadzimy uwzględnione zostały firmy, będące potentatami w swojej dziedzinie, jak również te, które nie znajdują się na świeczniku, natomiast produkowane przez nie urządzenia dzięki przemyślanej produkcji i skuteczności działania zasługują na zaprezentowanie i firmowanie ich własną nazwą i logiem. Swoją ofertę kierujemy wyłącznie dla profesjonalistów: firm i placówek budżetowych. Nie prowadzimy sprzedaży dla klientów domowych, sprzedaż wyłącznie na fakturę VAT.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl