Baterie umywalkowe i spryskiwacze gastronomiczne

Zaplecze kuchenne jest równie ważne, jak sala dla gości, dlatego nasz sklep oferuje szeroki wybór profesjonalnego sprzętu do zmywalni, który gwarantuje utrzymanie wysokiego standardu higieny i czystości. Jednym z podstawowych narzędzi pracy w zmywalni jest jedno- lub dwukomorowy zlew wyposażony w baterie i spryskiwacze gastronomiczne, które znacząco różnią się od tych, znanych z domowych kuchni. Z pomocą profesjonalnych baterii można sprawnie ukierunkować strumień bieżącej wody na garnki lub naczynia, których- z różnych powodów- nie można umieścić w zmywarce.

Jeśli chodzi o czyszczenie dużych garnków, brytfann czy patelni sprawdzają się przede wszystkim głębokie brodziki wyposażone w baterie prysznicowe. Ich elastyczność oraz szeroki zakres ruchu zapewniają swobodny dostęp do trudno dostępnych miejsc. Dzięki temu naczynia oraz pozostałe wyposażenie kuchenne można szybko i dokładnie umyć.

Nasze baterie gastronomiczne znajdują zastosowanie we wszystkich obiektach zajmujących się przygotowywaniem posiłków: od restauracji, poprzez jadłodajnie i bary aż do kuchni hotelowych. Wyróżniają się doskonałą jakością, ponieważ powstają z niezawodnych w gastronomii materiałów. Stal nierdzewna pozwala zachować czystość, jednocześnie jest odporna na działanie wilgoci. Natomiast konstrukcja, jaką posiada prysznicowa bateria gastronomiczna, czyni ją elastyczną, mimo przepływu wody pod dużym ciśnieniem. Dodatkowa opcja regulacji zwiększa zasięg węża. W ofercie posiadamy produkty cenionych w branży producentów, którzy wyróżniają się doskonałą jakością i funkcjonalnością swoich usług. Wszystko to sprawia, że praca w zmywalni może być jeszcze prostsza i przyjemniejsza, a dzięki temu bardziej efektywna.

Baterie gastronomiczne

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl