Naświetlacze szufladowe UV do jaj oraz sterylizatory do noży

Praca w różnego rodzaju obiektach gastronomicznych, a więc przy przetwarzaniu i przygotowaniu żywności, wymaga przestrzegania wyjątkowo restrykcyjnych norm higienicznych. Powinna się odbywać w sanitarnych i bezpiecznych dla zdrowia warunkach, dlatego lokale gastronomiczne muszą posiadać na wyposażeniu odpowiedni sprzęt do dezynfekcji. Dzięki naświetlaczom i sterylizatorom zarówno pracownicy, jak i klienci są chronieni przed różnego rodzaju bakteriami i drobnoustrojami chorobotwórczymi.

W tej kategorii znajdują się wysokiej klasy urządzenia do naświetlania, dedykowane profesjonalne gastronomii. Dzięki działaniu lamp UV do dezynfekcji noży i jaj można skutecznie, bo w 100% wyeliminować z ich powierzchni groźne dla życia bakterie, takie jak Salmonella, E.Cola, ziarenkowce, laseczki tlenowe, pałeczki okrężnicy i grzyby. Sterylizator Hendi to różne modele, które różnią się mocą, napędem i wymiarami, ale łączy je wyjątkowa skuteczność dezynfekcyjna. Sterylizatory do noży są wyposażone w lampy, mające działanie bakteriobójcze i mogą zdezynfekować 14 sztuk noży.

Oferujemy także naświetlacz UV do jaj, który w ciągu 150 sekund jednorazowo zdezynfekuje 30 sztuk jaj. Posiada on zabezpieczenie chroniące przed szkodliwym promieniowaniem lamp UV, a działanie sterylizujące zapewniają lampy emitujące promieniowanie UV.

Proponujemy także urządzenie o działaniu uniwersalnym, które służy do dezynfekcji noży i jaj, a jest to naświetlacz szufladowy ze stali nierdzewnej. Jest to urządzenie bardzo funkcjonalne, ponieważ można w nim dezynfekować aż 30 sztuk jaj i 17 sztuk noży.

Prezentowane naświetlacze idealnie nadają się do dezynfekcji jaj i noży w lokalach gastronomicznych, są ekonomiczne, wydajne i niezawodne w działaniu.

Naświetlacze UV

  • -15%
Naświetlacz uniwersalny do jaj i noży Naświetlacz uniwersalny do jaj i noży | Hendi 281208
Producent: Hendi
Cena: 1 164,49 zł (netto: 946,74 zł )
szt.
zobacz więcej
  • -7%
Sterylizator do noży Sterylizator do noży | Hendi 281246
Producent: Hendi
Cena: 852,21 zł (netto: 692,85 zł )
szt.
zobacz więcej
  • -7%
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl