Polerki i maszyny gastronomiczne do sztućców

Nieskazitelna czystość sztućców nie podlega dyskusji, nie ma większego wstydu dla restauracji niż klient proszący o nową czystą łyżkę lub widelec. Dlatego w każdym zarówno małym, jak i dużym lokalu gastronomicznym powinno znaleźć się takie urządzenia jak polerka do sztućców. Jest to zasilana elektrycznie maszyna przeznaczona do czyszczenia i polerowania dużej ilości elementów w bardzo szybkim czasie. Oferowane przez nas urządzenia są w stanie w czasie jednej godziny wypolerować od 1500, aż do 3500 sztuk srebra stołowego. Jak widać, są one niezwykle wydajne i z pewnością znajdą miejsce w niejednym lokalu gastronomicznym.

Polerki gastronomiczne nie tylko czyszczą, ale także dezynfekują sztućce dzięki zastosowaniu lampy emitującej światło UV. W ten sposób jakiekolwiek bakterie nie mają szansy na przeżycie, a klienci mogą cieszyć się czystymi i estetycznie wyglądającymi, nożami, widelcami oraz łyżkami. Do procesu polerowania wykorzystywany jest w stu procentach naturalny granulat, najczęściej kukurydziany. Dzięki wysokiej temperaturze roboczej polerki gastronomiczne zapewniają całkowicie czyste, lśniące i wolne od wszelkich zanieczyszczeń sztućce, w bardzo szybkim czasie. Możliwe jest to bez zużywania dużej ilości wody oraz chemicznych środków czyszczących, co z pewnością także jest ogromną zaletą, tego rodzaju urządzeń.

Każda oferowana przez nasz sklep maszyna do polerowania sztućców to wydajne urządzenie wykonane z estetycznych i wytrzymałych materiałów, np. stali nierdzewnej. Kolejną zaletą jest całkowicie automatyczne działanie, pracownik kuchni musi tylko umieścić w maszynie sztućce przeznaczone do polerowania. Praca urządzania kończy się ułożeniem czyszczonych elementów na specjalnym podajniku, wchodzącym w skład zestawu.

Popularne polerki do gastronomii pozwalają na zaoszczędzenie ogromnej ilości czasu pracowników. Cena takiego urządzenia zwraca się zatem bardzo szybko i może być traktowana jako inwestycja w rozwój danego lokalu gastronomicznego. Dlatego też każda zmywalnia, mała czy duża powinna być wyposażona w nowoczesne, niezawodne oraz wydajne urządzenia do polerowania sztućców.

Polerki gastronomiczne zebrane w tej kategorii to produkty renomowanej marki Bartscher, znanej z dostarczania towarów najwyższej jakości, wykorzystujących najnowsze rozwiązania techniczne. Dzięki temu nasi klienci mogą być pewni, iż zakupione maszyny będą służyć przez długi czas, a goście danej restauracji lub innego lokalu gastronomicznego zachwyceni będą nieskazitelnie czystymi sztućcami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl