Profesjonalne blendery i miksery barowe i gastronomiczne

Blendery gastronomiczne to nieoceniona pomoc w każdej kuchni lub barze. Korzystają z nich kucharze, barmani oraz prywatne osoby przygotowujące rozmaite potrawy. Nasz sklep ma w swojej bogatej ofercie właśnie takie profesjonalne miksery przeznaczone do stosowania w restauracjach, barach oraz innych lokalach gastronomicznych. Dostępne są one w atrakcyjnych cenach, a ich wysoka jakość nie budzi żadnej wątpliwości, dlatego polecamy je naszym klientom, by jak najlepiej mogli podejmować swoich gości znakomitymi drinkami oraz innymi napojami.

Oferowane przez nas profesjonalne blendery barmańskie doskonale sprawdzą się w barach i restauracjach. Nadają się do przygotowywania drinków, koktajli oraz innych napoi. Mogą być stosowanie nie tylko przez barmanów, ale także w innych branżach gastronomii, np. w lodziarniach lub kawiarniach. Służą do przygotowywania pysznych deserów, lodów oraz innych dań wymagających mechanicznej obróbki składników.

Profesjonalne gastronomiczne blendery barowe różnią się od urządzeń tego rodzaju stosowanych na co dzień w naszych domach. Są to mocniejsze, wytrzymalsze maszyny o dużej pojemności, które zaprojektowane zostały w taki sposób, by móc pracować wydajnie przez długi czas bez awarii oraz potrzeby dokonywania jakiejkolwiek naprawy. Do ich produkcji stosowane są wysokiej jakości materiały o bardzo dużej wytrzymałości. Urządzenia te wyposażone są w przydatne funkcje, takie jak możliwość piętrowania dzbanków czy też różne tryby i prędkości pracy. Na bocznych ściankach mają podziałkę lub wyjmowaną miarkę. Ich dodatkową zaletą jest wygoda czyszczenia, a wymienne elementy można bezpiecznie myć w zmywarce.

Każdy oferowany przez nas profesjonalny blender pochodzi od znanego i cenionego w branży producenta sprzętu gastronomicznego. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, iż kupowane przez nich urządzenia będą im bezawaryjnie służyć przez długi czas. Charakteryzują się one wysoką wydajnością, trwałością, atrakcyjną ceną i zapewniają doskonale zmiksowane potrawy. Korzystanie z tego rodzaju urządzeń zapewnia szybką obsługę klientów oraz sprawne funkcjonowanie lokalu gastronomicznego.

Blendery oraz inne sprzęty z naszej oferty pozwolą na realizowanie codziennych zadań z elegancją, efektywnością oraz łatwością. Dzięki tym urządzeniom klienci zachwyceni będą wyjątkowymi smakami i wyglądem serwowanych w danym barze lub restauracji potraw, deserów oraz drinków i napojów. Warto zatem dać barmanom najlepsze narządzie do wykonywania ich pracy. Nasza oferta może w tym pomóc, zapraszamy do zakupów.

Blender barmański, Blade, manualny panel, V 1.4 l Blender barmański, Blade, manualny panel, V 1.4 l | Stalgast 482300
Producent: Stalgast
Cena: 1 693,40 zł (netto: 1 376,75 zł )
szt.
zobacz więcej
  • -24%
  • -24%
Gastronomiczny blender barowy Rio Gastronomiczny blender barowy Rio | Bartscher 150718
Producent: Bartscher
Cena: 2 091,00 zł (netto: 1 700,00 zł )
szt.
zobacz więcej
  • -20%
Blender profesjonalny XTREME Blender profesjonalny XTREME | Warring Commercial 484100
Cena: 3 264,80 zł (netto: 2 654,31 zł )
szt.
zobacz więcej
  • -24%
Blender profesjonalny, Xetreme, V 2 l Blender profesjonalny, Xetreme, V 2 l | Warring Commercial 484115
Cena: 3 158,64 zł (netto: 2 568,00 zł )
szt.
zobacz więcej
  • -20%
Blender Barmański Hamilton Beach Rio 1,25l, 450W Blender Barmański Hamilton Beach Rio 1,25l, 450W | Hendi HBB250-CE
Producent: Hendi
Cena: 1 371,54 zł (netto: 1 115,07 zł )
szt.
zobacz więcej
  • -7%
Blender z obudową wyciszającą Blender z obudową wyciszającą | Hendi 230688
Producent: Hendi
Cena: 1 460,76 zł (netto: 1 187,61 zł )
szt.
zobacz więcej
  • -7%
Blender z obudową wyciszającą - sterowanie cyfrowe Blender z obudową wyciszającą - sterowanie cyfrowe | Hendi 230695
Producent: Hendi
Cena: 1 674,67 zł (netto: 1 361,52 zł )
szt.
zobacz więcej
  • -7%
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl