Piec gastronomiczny 10xGN1/1 EPC-1011E2 ATOSA
Ocena: 0
Producent: Atosa
Kod produktu: EPC-1011E2
Dostępność: Potwierdź dostępność (tel. 733-333-018)
DOSTĘPNE WKRÓTCE
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Opis
DANE TECHNICZNE:
  • Wymiary zewnętrzne (mm): 786 x 870 x 1052
  • Ilość tac (szt): 10
  • Rozmiar tacy (mm): GN 1/1
  • Odległość między tacami (mm): 68
  • Nośność na półkę (kg): 18
  • Maks. nośność (kg): 180
  • Pojemność komory (l): 136
  • Napięcie (V): 380-415
  • Częstotliwość zasilania: 50-60 Hz
  • Zakres temperatury roboczej: 30-260 st.
  • Wymiary produktu (mm): 786x870x1052
  • Waga brutto (kg): 173,4
Opinie o produkcie (0)
Dlaczego Gastroplaneta?
Produkty powiązane
Piec konwekcyjno-parowy SmartCook dotykowy 5xGN1/1, P 7.75 kW
Piec konwekcyjno-parowy Retigo 6x GN 1/1 bojlerowy O 611 b
Piec konwekcyjno-parowy, STALGAST SmartCook, dotykowy, 7xGN1/1, P 10.2 kW
Piec konwekcyjno-parowy, STALGAST ClassicCook, manualny, 7xGN1/1, P 10.2 kW
Piec konwekcyjno-parowy Retigo 10x GN 1/1 iniekcyjny O 1011 in