Ekspresy ciśnieniowe do kawy dla gastronomii

Pyszna i aromatyczna kawa, parzona na wiele różnych sposobów jest możliwa dzięki wykorzystaniu specjalistycznych urządzeń, jakimi są gastronomiczne, profesjonalne ekspresy do kawy. Dzięki zastosowaniu takiego sprzętu można przygotować kawę najwyższej jakości i to w różnych jej wariantach. Kawiarnie, restauracje, hotele czy nawet przytulne, niewielkie knajpki powinny zaopatrzyć się w tego rodzaju urządzenie, ponieważ turyści i goście bardzo lubią delektować się smakiem wykwintnej i smakowitej kawy, zaparzanej w profesjonalny sposób.

W naszym sklepie Gastroplaneta można zaopatrzyć się w najlepszej jakości sprzęt gastronomiczny, który przeznaczony jest na wyposażenie obiektów zajmujących się zbiorowym żywieniem. Zaopatrujemy w sposób kompleksowy we wszystkie niezbędne urządzenia i akcesoria oraz meble wszystkie lokale gastronomiczne, które chcą pracować w sposób płynny i wydajny. Pośród zróżnicowanej oferty produktowej znajdują się ekspresy do kawy Nivona, które idealnie nadają się do przyrządzania aromatycznego napoju, zarówno w lokalu dla gości, jak i we własnym domu.

Ekspresy ciśnieniowe Nivona to produkty nowej generacji, które gwarantują najlepszy sposób parzenia kawy. W zależności od modelu i zastosowanych w nich nowoczesnych parametrów można przyrządzić różne warianty kawy cappuccino, skorzystać ze specjalistycznego zaprogramowania, które obejmuje aż 18 przepisów na kawę, przyrządzić kawę mleczną lub wykorzystać swój własny przepis za naciśnięciem jednego przycisku. Ustawienia Barista dla nowych odmian kawy Nivona czy unowocześniona technologia do wytwarzania pianki mlecznej to również bardzo ciekawe rozwiązania w tych nowoczesnych urządzeniach.

Ekspresy dla gastronomii, które oferujemy wyposażone są w wiele programów, służących do parzenia kawy o niepowtarzalnym smaku i aromacie, a także w programy pielęgnacyjne do czyszczenia, usuwania kamienia i płukania. Posiadają regulowaną temperaturę i moc kawy, dzięki czemu można przyrządzić ją w najlepszy, możliwy sposób. Nowoczesny design i ponadprzeciętna funkcjonalność to niezaprzeczalne atuty oferowanych urządzeń.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl