Zmywarka do naczyń i szkła NT102
dodaj do przechowalni
Opis
Profesjonalna zmywarka RM Gastro sprawi, że pracownicy gastronomii zyskają pewność co do czystości naczyń i szkła. Producenci urządzenia idąc za nowoczesnością wyposażyli je między innymi w inteligentny panel sterowania, automatyczny start po zamknięciu drzwi oraz termostop gwarantujący temperaturę płukania wg. HACCP. Poza nimi można również skorzystać z podglądu temperatury mycia i płukania na wyświetlaczu oraz kontrolki pracy i grzania. Opracowany przez projektantów RM Gastro program samooczyszczenia zapewni pracownikom wiele dodatkowego czasu, który zawsze jest w cenie. Automatyczny start po zamknięciu drzwi przyspiesza i upraszcza obsługę zmywarki. Ramiona myjąco-płuczące typu ,,Click-clack” na potrójnych łożyskach grafitowych cechują się jednolitą budową kompozytową. Urządzenie zawiera tłoczoną wannę, dozownik środka myjącego i płuczącego sterowany czasowo oraz regulowany termostat bojler.
Urządzenie ma 3 standardowe programy zmywania (ich cykle to 60,90,180 sekund, a wydajność odpowiednio 20/40/60 koszy/h) ale jest również wyposażone w dodatkowe 4 programy specjalne. Zużycie wody na cykl nie wynosi więcej niż 2 litry. Zestaw zawiera 1 kosz uniwersalny, jeden na talerze oraz pojemnik na sztućce. Wymiary obsługiwanego przez zmywarkę kosza to 500 x 500 mm. Maksymalna dopuszczalna wysokość talerza to 440 mm. Przy zakupie zmywarki gastronomicznej NT102 można również nabyć pakiet chemii w promocyjnej cenie.
CECHY PRODUKTU:
- wydajność: 60/40/20 koszy/h
- 3 programy standardowe (cykle: 60”, 90”, 180”) + 4 programy specjalne
- wymiary kosza: 500 x 500 mm
- wysokość otworu drzwi - 465 mm (NT102 ABT, NT102P ABT - 450 mm)
- maksymalna wysokość talerza - 440 mm
- dwupłaszczowa obudowa
- jednoczęściowa obudowa kaptura
- zużycie wody: 2 l/cykl
- ramiona myjąco - płuczące typu „Click-clack” na potrójnych łożyskach grafitowych: prosta, jednolita budowa kompozytowa
- sterowanie elektroniczne - inteligentny panel sterowania
- podgląd temperatury mycia i płukania na wyświetlaczu
- termostop - gwarantowana temperatura płukania wg HACCP
- tłoczona wanna
- automatyczny start po zamknięciu drzwi
- program samoczyszczenia
- dozownik środka myjącego i płuczącego sterowany czasowo
- kontrolki pracy i grzania
- regulowany termostat bojlera
- kosze w zestawie: 1x uniwersalny, 1x talerze, pojemnik na sztućce
- pakiet chemii w promocyjnej cenie przy zakupie ze zmywarką
DANE TECHNICZNE:
- Wymiary (mm): 720 x 835 x 1565/2080
- Zasilanie el. (V/Hz): 400 V / 3N / 50 Hz
- Moc (kW): 10,2
- Waga (kg): 110








Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.