Filtry
Producent
Cena
  • od
    do
Promocja

Szafy medyczne / lekarskie

Szafa medyczna - Mawi, SCHMED 374SR Szafa medyczna - Mawi, SCHMED 374SR | Mawi SCHMED 374SR
Producent: Mawi
Cena: 5 180,45 zł (netto: 4 211,75 zł )
szt.
zobacz więcej
  • -15%

Szafy i chłodziarki medyczne / lekarskie / laboratoryjne

Szafy medyczne są specjalistycznymi urządzeniami chłodniczymi, przeznaczonymi między innymi do przechowywania wyrobów farmaceutycznych wymagających niskich temperatur. Ze względu na konieczność zapewnienia pacjentom bezpieczeństwa poprzez przechowywanie medykamentów w odpowiednich warunkach, stosowane są przede wszystkim w placówkach medycznych. Szafy dostępne są w różnych wymiarach i pojemnościach, w zależności indywidualnych potrzeb mogą mieć też różne wyposażenie i odmienną funkcjonalność.

Wyposażenie szaf medycznych

Ze względu na specjalne przeznaczenie w szafach medycznych musi znajdować się odpowiednie wyposażenie wpływające na ich funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkowania. Przede wszystkim w takich szafach konieczne jest zastosowanie specjalnych systemów zabezpieczeń (w postaci np. zamków lub kodów dostępu), dzięki którym do zawartości dostęp będą miały wyłącznie uprawnione do tego osoby.

Dobre szafy medyczne wykonane są z komponentów najwyższej jakości oraz materiałów, które spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa. To wszystko sprawia, że chłodziarka medyczna jest niezawodna, trwała oraz spełnia wszystkie wymagania niezbędne do tego, żeby można było przechowywać w niej wyroby medyczne.

Szafa medyczna to różnorodny produkt dostępny w różnych rozmiarach i o różnym wyposażeniu. Najpopularniejsza jest szafa lekarska ze szklanymi drzwiami - to bardzo wygodne rozwiązanie dla lekarzy czy pielęgniarek, którzy nie muszą jej nawet otwierać, aby wiedzieć, co znajduje się w środku. To znacząco skraca czas odnalezienia właściwego preparatu medycznego.
Chłodziarka laboratoryjna poza tym, że jest bezpieczna i funkcjonalna dobrze prezentuje się również umieszczona w gabinecie lekarza, pielęgniarki czy w aptece.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl