Filtry
Promocja

Gastronomiczne świeczniki restauracyjne dla gastronomii

Świeczniki restauracyjne to bardzo ważne elementy wystroju stołu w każdej restauracji, ale nie tylko stołu. Dekoracje świetlne w postaci świeczników mogą podkreślić inne elementy wyposażenia lokalu - komody, stoliki, bufet czy ściany z grafikami. Dodatkowe źródło światła w postaci eleganckich i stylowych świeczników wprowadza miłą i klimatyczną atmosferę oraz podnosi prestiż lokalu. Dzięki takiemu atrakcyjnemu akcentowi wizerunek lokalu znacznie wzrasta, podobnie jak samopoczucie gości.

W tej kategorii znajdują się piękne akcesoria oświetleniowe, a są nimi świeczniki pięcioramienne. Wykonane zostały z aluminium, dzięki czemu efektownie lśnią i pięknie odbijają światło. Ich konstrukcja jest nie tylko bardzo atrakcyjna pod względem wizualnym, ale i stabilna i wytrzymała. Świeczniki przeznaczone są do samodzielnego montażu, który jest łatwy i szybki. Nie dołączamy świec do produktu, ponieważ każdy klient, a są nimi restauracje, hotele, domy weselne, mogą sobie dopasować kolor i rodzaj świec i zaaranżować własne wnętrza zgodnie z panującym w nich stylem. Świeczniki z naszej oferty różnią się wysokością.

Gastronomiczny świecznik stołowy to produkt bardzo wysokiej jakości, który chętnie wykorzystywany jest na stoły weselne. Zdecydowanie podnosi atrakcyjność każdego przyjęcia, ponieważ jest bardzo ważnym elementem wystroju każdego lokalu gastronomicznego. Dzięki pięknym dekoracjom świetlnym w postaci świeczników, walory wizualne lokalu znacznie wzrastają, a goście są pod wrażeniem pięknie zaaranżowanych pomieszczeń. Restauracja, która dba o nieszablonowy i elegancki wystrój swoich wnętrz jest bardzo chętnie wybierana przez gości, pod warunkiem, że ma również smaczne menu i miłą obsługę.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl