Filtry
Promocja

Gastronomiczne obieraczki do warzyw i owoców

W kategorii tej prezentujemy profesjonalne obieraczki do warzyw i owoców. Są to narzędzia niezbędne w kuchni każdej restauracji, które służą kucharzom do przygotowywania wielu potraw. Obieraczki do warzyw i owoców używane są w hotelach, stołówkach oraz różnego rodzaju lokalach gastronomicznych. Prezentowane przez nasz sklep produkty pochodzą od znanych i cenionych producentów wysokiej jakości sprzętu gastronomicznego takich jak Hendi czy też Stalgast. Zapewniają wydajną pracę, dobrze znoszą intensywne użytkowanie, są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Dla dużych podmiotów takich jak hotele czy też restauracje proponujemy wydajne i szybie elektryczne obieraczki do ziemniaków. Pozwalają one w bardzo szybkim czasie na obranie kilkunastu kilogramów warzyw, co przekłada się na znaczne oszczędności zarówno w produktach, jak i też w czasie, który potrzebny byłby do ręcznego obierania. Dzięki tego rodzaju urządzeniom kuchnie w szkołach, hotelach oraz wszędzie tam, gdzie wymagane jest szybkie przygotowanie dużej ilości potraw, mogą działać sprawnie i bez zbędnych opóźnień w wydawaniu zamawianych przez klientów dań. Lokale takie mogą działać zatem normalnie, nawet w przypadku przygotowywaniu wielu potraw, a raz.

Natomiast kucharzom często przygotowującym sałatki lub zupy, proponujemy gastronomiczny obierak do warzyw. W naszym sklepie dostępne są różne modele tych urządzeń, z których każdy nadaje się do pracy z wieloma rodzajami warzyw. W sposób szybki i wygodny kucharz będzie przy ich pomocy w stanie obrać potrzebne składniki. Każda proponowana przez nas obieraczka wyposażona jest w wysokiej jakości ostrze, które bez żadnych problemów poradzi sobie zarówno z miękkimi, jak i twardymi warzywami. Ich konstrukcja pozwala na szybkie mycie, zarówno ręcznie, jak i w zmywarce. Produkty te wykonane są z takich materiałów jak stal nierdzewna lub tworzywa sztuczne, dzięki czemu są trwałe i łatwe w czyszczeniu. Żadna kuchnia nie jest kompletna bez profesjonalnej obieraczki do warzyw z oferty naszego sklepu.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl