Gastronomiczne obieraczki do warzyw i owoców

W kategorii tej prezentujemy profesjonalne obieraczki do warzyw i owoców. Są to narzędzia niezbędne w kuchni każdej restauracji, które służą kucharzom do przygotowywania wielu potraw. Obieraczki do warzyw i owoców używane są w hotelach, stołówkach oraz różnego rodzaju lokalach gastronomicznych. Prezentowane przez nasz sklep produkty pochodzą od znanych i cenionych producentów wysokiej jakości sprzętu gastronomicznego takich jak Hendi czy też Stalgast. Zapewniają wydajną pracę, dobrze znoszą intensywne użytkowanie, są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Dla dużych podmiotów takich jak hotele czy też restauracje proponujemy wydajne i szybie elektryczne obieraczki do ziemniaków. Pozwalają one w bardzo szybkim czasie na obranie kilkunastu kilogramów warzyw, co przekłada się na znaczne oszczędności zarówno w produktach, jak i też w czasie, który potrzebny byłby do ręcznego obierania. Dzięki tego rodzaju urządzeniom kuchnie w szkołach, hotelach oraz wszędzie tam, gdzie wymagane jest szybkie przygotowanie dużej ilości potraw, mogą działać sprawnie i bez zbędnych opóźnień w wydawaniu zamawianych przez klientów dań. Lokale takie mogą działać zatem normalnie, nawet w przypadku przygotowywaniu wielu potraw, a raz.

Natomiast kucharzom często przygotowującym sałatki lub zupy, proponujemy gastronomiczny obierak do warzyw. W naszym sklepie dostępne są różne modele tych urządzeń, z których każdy nadaje się do pracy z wieloma rodzajami warzyw. W sposób szybki i wygodny kucharz będzie przy ich pomocy w stanie obrać potrzebne składniki. Każda proponowana przez nas obieraczka wyposażona jest w wysokiej jakości ostrze, które bez żadnych problemów poradzi sobie zarówno z miękkimi, jak i twardymi warzywami. Ich konstrukcja pozwala na szybkie mycie, zarówno ręcznie, jak i w zmywarce. Produkty te wykonane są z takich materiałów jak stal nierdzewna lub tworzywa sztuczne, dzięki czemu są trwałe i łatwe w czyszczeniu. Żadna kuchnia nie jest kompletna bez profesjonalnej obieraczki do warzyw z oferty naszego sklepu.

Obieraczki do warzyw i owoców

Obieraczka do warzyw Obieraczka do warzyw | Stalgast 334110
Producent: Stalgast
Cena: 20,42 zł (netto: 16,60 zł )
szt.
zobacz więcej
Obieraczka do warzyw Obieraczka do warzyw | Stalgast 334118
Producent: Stalgast
Cena: 22,63 zł (netto: 18,40 zł )
szt.
zobacz więcej
Obieraczka do warzyw, L 190 mm Obieraczka do warzyw, L 190 mm | Stalgast 321100
Producent: Stalgast
Cena: 23,49 zł (netto: 19,10 zł )
szt.
zobacz więcej
Obieraczka do warzyw, Sanelli, L 100 mm Obieraczka do warzyw, Sanelli, L 100 mm | Stalgast 334100
Producent: Stalgast
Cena: 24,11 zł (netto: 19,60 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Obieraczka REX Obieraczka REX | Victorinox VNX 6.0900.11
Producent: Victorinox
Cena: 42,00 zł (netto: 34,15 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl