Znajdź najlepszą gastronomiczną nadziewarkę do kiełbas

Produkcja wyrobów masarskich, takich jak wędlina i kiełbasa, wymaga nie tylko zastosowania najlepszej jakości składników, ale i posiadania profesjonalnych urządzeń, dzięki którym będzie można sprawnie i wygodnie przygotować aromatyczny i smaczny wyrób. Takim specjalistycznym sprzętem są gastronomiczne nadziewarki do kiełbas.

W naszym asortymencie znajdują się różne modele tego typu urządzeń, które przeznaczone są dla profesjonalnej gastronomii, lecz mogą być wykorzystane również na potrzeby amatorskich domowych wyrobów. W zależności od modelu, urządzenia zostały wykonane w całości lub w części z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Materiał ten jest chętnie wykorzystywany w gastronomii ze względu na właściwości antykorozyjne, łatwość utrzymania w czystości i bezpieczeństwo przy kontakcie z żywnością.

W ofercie naszego sklepu znajduje się przemysłowa nadziewarka do kiełbas, która znajdzie zastosowanie w sklepach rzeźniczych z własnymi wyrobami, restauracjach, barach i pensjonatach, które pragną uraczyć swoich gości pysznymi kiełbaskami. Oferowane urządzenia wyposażone są w wymienne lejki o różnych średnicach, długościach i pojemnościach, które mogą wynosić od 3 do 10 litrów. Różne poziomy prędkości pozwalają na dostosowanie produkcji do aktualnego zapotrzebowania.

Rzeźnicza nadziewarka do kiełbas przeznaczona jest do przyrządzania własnych wyrobów w sposób profesjonalny i efektywny. Dzięki idealnie opracowanej konstrukcji urządzenia, proces nadziewania osłonek farszem odbywa się w sposób wygodny i higieniczny.

Nadziewarka do kiełbas, V 10 l Nadziewarka do kiełbas, V 10 l | Stalgast 721310
Producent: Stalgast
Cena: 1 028,64 zł (netto: 836,29 zł )
szt.
zobacz więcej
  • -9%
Nadziewarka elektryczna do kiełbas 15l Nadziewarka elektryczna do kiełbas 15l | Hendi 282083
Producent: Hendi
Cena: 2 506,28 zł (netto: 2 037,63 zł )
szt.
zobacz więcej
  • -7%
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl