Filtry
Promocja

Filtry i uzdatniacze do wody

Zbyt wysoka twardość wody spowodowana rozpuszczonymi w niej składnikami mineralnymi może stanowić zarówno niebezpieczeństwo dla człowieka, jak i dla urządzeń opartych na jej wykorzystaniu. W tym celu warto wykorzystać dostępne u nas systemy filtrów i zmiękczaczy wody, które skutecznie niwelują negatywne skutki cieczy. Udostępniane są tutaj zarówno produkty dopasowane do czyszczenia wody przed ich wykorzystaniem w urządzeniach, jak i filtry HENDI znajdujące zastosowanie przy systemach grzewczych.

Filtracja polega na dekarbonizacji i pozbyciu się powodujących największe szkody soli wapnia i magnezu. Filtry do wody pracują przy maksymalnym ciśnieniu 8,6 bar i zakresie temperatur od 4 do 30 °C. Parametry sprzętu pozwalają na filtrowanie z prędkością do 60 litrów na godzinę. Niewielkie wymiary filtra przyczyniają się do ich bezproblemowego dopasowania do przewodów wodociągowych.

Za pośrednictwem naszego sklepu można również zamówić filtry przeznaczone do czyszczenia wody w zmywarkach, piecach konwekcyjno-parowych czy kostkarkach.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl