Filtry
Promocja

Części do szatkownic - tarcze do krojenia, rozdrabniania, ścierania i inne

Szatkownice gastronomiczne to profesjonalne urządzenia, które są niezbędne w każdej profesjonalnej kuchni. Dzięki nim możemy szybko  rozdrobnić i poszatkować warzywa, owoce, mięsa i sery. W zależności od rodzaju użytej tarczy można nimi ciąć plastry, kostki, wiórki i słupki. Dzięki wymiennym tarczom można rozdrabniać produkty na bardzo drobne elementy lub na większe i dopasować rodzaj tarczy do aktualnego zapotrzebowania. Ze względu na rodzaj pracy ciągłej, szatkownice wymagają wymiany tarczy w sytuacji, gdy uległa ona zniszczeniu lub stępieniu.

Ta kategoria obejmuje doskonałej jakości części do szatkownic gastronomicznych, jakimi są tarcze tnące, które dostępne mamy w dużym i różnorodnym wyborze. Oferowane produkty posiadają różne powierzchnie tarcz przeznaczone do szatkowania wszelkiego typu artykułów spożywczych. Pochodzą one w od uznanych i cenionych producentów - bardzo cenionych w branży gastronomicznej. RM Gastro i Robot Coupe, Hendi i RedFox to renomowane marki, które wypracowały sobie silną pozycją na rynku dzięki niezawodności i wysokiej funkcjonalności oferowanego sprzętu.

W ofercie naszego sklepu znajdują się tarcze do rozdrabiania i krojenia w kostkę, do krojenia w słupki lub w plastry i tarcze do wiórków i ścierania. Mamy dostępne tarcze do krojenia konkretnych produktów, takich jak kapusta, miękkie i twarde warzywa, sery, które można rozdrabniać na najróżniejsze grubości, od bardzo drobnych aż po grube. Oferujemy tarcze zarówno pojedynczo, jak i w zestawach. Tarcze do rozdrabniania to akcesoria kuchenne, które są niezbędne w każdej restauracji, hotelu, barze i stołówce. Dzięki ich wykorzystaniu praca w obiektach żywienia zbiorowego przebiega sprawnie i wydajnie.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl